skip to Main Content

Targi DREMA 2020

Złoty Medalu Targów DREMA 2020 - Odpylacz strumieniowy VACO MAX dla NAWARASERWIS

Nawaraserwis złoty medal Targi DREMA 2020
     Sąd Konkursowy Złotego Medalu Targów DREMA 2020 , pod przewodnictwem prof. dr hab. Jerzego Smardzewskiego – kierownika Zakładu Projektowania Mebli, Wydziału Technologii Drewna, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przyznał na tajnym posiedzeniu, równoważne Złote Medale grupy MTP.
 
    Zgłoszony Odpylacz strumieniowy VACO MAX jest wśród wyróżnionych tą prestiżową nagrodą MTP. Został bardzo wysoko oceniony przez cały skład sędziowski.
Odpylacz strumieniowy VACOMAX dedykowany do zadań związanych z odciąganiem odpadu drzewnego w bezpośrednio wymaganym punkcie, gwarantowane jego jakością i bezpieczeństwem, które się opłaca. Wysoka sprawność jak również wysokie parametry filtracji powietrzasprawiają, że odpylacz jest produktem ekoinnowacyjnym.

     ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Złoty medal NAWARASERWIS
Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.

Form is temporarily not available. Please visit our contact page.
X
Masz zapytanie?