skip to Main Content

Ustalamy twoje potrzeby w zakresie instalacji odpylania, szlifierni lub lakierni oraz porównujemy je z aktualnym, technicznym stanem twojej, produkcyjnej hali. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji, przekazujemy realizację do projektowego działu. Nasz wykwalifikowany zespół, składający się z inżynierów produkcji i projektowania maszyn i urządzeń wykonuje projekt instalacji.

Mając gotowy projekt przekazujemy go do działu produkcji. Posiadamy wysokiej klasy maszyny zachodnich producentów, w tym robot automatyzujący prace. Połączenie zaawansowanej technologii oraz wysokie kompetencje osób z produkcji dają pewność, solidnego wyprodukowania elementów instalacji.

W przypadku większych projektów, zespół monterów jest do dyspozycji naszych klientów w Polsce i Europie. Do większych projektów można zaliczyć między innymi filtry podciśnieniowe i nadciśnieniowe, silosy, systemy odciągu. Monterzy posiadają własny, pełny zestaw narzędzi do prawidłowego i wydajnego montażu.

Każdy klient otrzymuje instrukcję obsługi i konserwacji produkowanych przez nas urządzeń. Łatwa i zrozumiała treść pozwala na prawidłowe zapoznanie się z obsługą urządzenia. Nawara Serwis udziela okresowej gwarancji, nasz zespół szkoli z obsługi urządzeń, a także szybko reaguje w przypadku zaistnienia nagłych sytuacji.

Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.

Form is temporarily not available. Please visit our contact page.
X
Masz zapytanie?