Dołącz do firm mających nasze rozwiązania.

“Firma Nawara Serwis realizowała inwestycję systemu odpylania linii technologicznej oraz transportu pneumatycznego odpadów na zbiorniki. Firma wykazała się podczas realizacji przedsięwzięcia solidnością i profesjonalizmem, a wykonany układ pracuje bezawaryjnie do dnia dzisiejszego.” – Szymon Stępień, Koordynator ds Technicznych, Tarkett Polska Sp. z o.o.

“Nawara Serwis wykonała w naszym obiekcie produkcyjnym instalację odpylającą, w skład której wchodzi kompletne orurowanie z uzbrojeniem, filtr o wydajności 45000m3/h, instalacja recyrkulacji, instalacja transportowa oraz silos o pojemności 310 m3. Mamy przyjemność poinformować, że prace zostały wykonane zgodnie z naszymi wymogami i oczekiwaniami oraz sztuką budowlaną.” – Krzysztof Bartkowiak, Właściciel, MK Bartkowiak

“Firma Nawara Serwis wykonała założoną inwestycję zgodnie ze specyfikacją oraz ustalonym terminem. Obsługa pogwarancyjna i serwis bardzo dobrze wspiera nasz, produkcyjny zespół.” – Paweł Wasielewski, Dyrektor ds. Produkcji, Fabryka Mebli Balma SA

Opatentowane technologie Nawara Serwis pozwalają na właściwe odpylanie i filtrowanie powietrza. Nasz wykwalifikowany zespół dba o prawidłowe wdrożenie produktu, co pozwala na zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie klienta.

Rozbudowane systemy filtracyjne, odciągi czy inne maszyny wykorzystywane w stolarniach i lakierniach już w momencie projektowania posiadają możliwości zmniejszające pobór prądu. Szkolimy zespół klienta z właściwego użytkowania, aby można było utrzymać niższy pobór prądu.

Firmy naszych klientów rozwijają się i posiadają różne potrzeby. Produkty Nawara Serwis są elastyczne w rozbudowie po wdrożeniu. A na specjalne zamówienie modyfikujemy już posiadane projekty produktów. Dostosowujemy produkty do wielkości i życzeń klienta.

NAGRADZAJĄ NAS

NASZE REFERENCJE

Masz pytania? - napisz do nas.

    Imię i nazwisko *

    Proszę wybrać temat zapytania

    Treść wiadomości

    X
    Masz zapytanie?