skip to Main Content

Nawara Serwis Gazelą Biznesu


 

Firma Nawara Serwis z Trzebienia, koło Bolesławca, to jeden z polskich liderów i producent w dziedzinie kompletnych systemów filtracji i odciągów w przemyśle drzewnym i papierniczym oraz systemów odprowadzania mgiełki farby w procesie lakierowania powierzchni, jak również systemów zagospodarowania odpadów i recyklingu.

„Ponad 12-letnie doświadczenie i uznanie naszych produktów wśród klientów Nawara Serwis zaowocowało zdobycie nagrody „Gazele Biznesu” firmy Bonnier Business sp. z o.o. – wydawcy dziennika „Puls Biznesu”. Dziękuję wszystkim klientom, którzy przyczynili się do zdobycia tego wyróżnienia.” – mówi Pan Rafał Nawara, właściciel firmy Nawara Serwis.

Do portfolio klientów firmy można zaliczyć firmy każdej wielkości, od małych działalności gospodarczych po duże spółki, w tym między innymi: Barlinek SA, Kler SA, Praktiker Polska Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Drutex SA, Solaris, Cersanit SA.

„Uruchomienie nowych, technologicznych linii w zakresie wykrawania, gięcia i modelowania blachy pozwala firmie proponować instalacje filtrowania i odpylania o wysokich standardach wykonania wraz z certyfikatami potwierdzającymi wyśrubowane normy jakości i bezpieczeństwa, np. CE, ATEX.” – dodaje Rafał Nawara.

To już nie pierwsze wyróżnienie dla firmy Nawara Serwis. W 2014 roku firma została nagrodzona w kategorii Produkt Targów Technologii Obróbki Drewna „Amia” 2014 w Ostródzie.

Nagrodę odebrała Pani Marzena Nawara, współwłaściciel firmy – trzecia od lewej na zdjęciu.

Lista wystawców.


Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.

Form is temporarily not available. Please visit our contact page.
X
Masz zapytanie?