skip to Main Content

ROZWIĄZANIA DLA LAKIERNI

SYSTEMY NAWIEWU DO LAKIERNI

W celu uzyskania optymalnych warunków w lakierni, należy uzupełnić z nadwyżką wyciągnięte przez lakierniczy odciąg powietrze, które dodatkowo powinno być ogrzane do temperatury umożliwiającej uzyskanie parametrów wymaganych przez producentów lakieru oraz oczyszczone przez różnego rodzaju filtry wstępne.

 

Naszym zadaniem jest projektowanie i wykonanie profesjonalnych systemów uzupełniania powietrza w oparciu o podzespoły najwyższej klasy. Dla Państwa bezpieczeństwa, komfortu obsługi i pełnej kontroli parametrów nawiewu, wyposażamy nasze systemy w profesjonalną automatykę i falowniki renomowanych producentów. W naszych produktach stosujemy głównie włókniny klasy EU 5/6. W naszej ofercie znajdują się także systemy o innych stopniach filtracji.

 

Każdy system uzupełniania powietrza jest konfigurowany indywidualnie, w oparciu o techniczne warunki lakierni oraz wymagania stawiane przez inwestora. Dzięki modułowej konstrukcji możemy dostosować nasze produkty do potrzeb klienta bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
W swojej ofercie posiadamy zarówno ekonomiczne rozwiązania jak i najwyższej klasy. Dodatkowo oferujemy innowacyjne i bardzo skuteczne systemy nawiewu – także rozbudowane o rekuperatory pozwalające odzyskać do 50% energii cieplnej usuwanej z lakierni poprzez odciągi.

  • PROFESJONALNA AUTOMATYKA
  • MODUŁOWA KONSTRUKCJA
  • INDYWIDUALNA KONFIGURACJA

WYBRANE REALIZACJE

DANE TECHNICZNE

Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.

Form is temporarily not available. Please visit our contact page.
X
Masz zapytanie?