skip to Main Content

ROZWIĄZANIA DLA LAKIERNI

PODŁOGOWE ODCIĄGI SZLIFIERSKIE

Podłogowe odciągi szlifierskie są idealnym rozwiązaniem przy szlifowaniu elementów o dużych powierzchniach. Ten typ odciągu szlifierskiego zapewni perfekcyjność i czystość na stanowisku pracy, co bezpośrednio przełoży się na jakość Państwa produktów.

 

Odciągi budujemy z modułów o wymiarach 1m x 1m, dlatego jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do produktowego profilu przedsiębiorstwa i warunków technicznych pomieszczenia szlifierni. W przypadku dużej różnorodności obrabianych elementów wykonujemy odciągi podłogowe pracujące w oparciu o dołączane, w razie potrzeby, sekcje.

Innowacyjna konstrukcja umożliwia szybkie i bezproblemowe dokonywanie przeglądów, zaś specjalny system rozprowadzania powietrza w każdym module zapewni równomierny odciąg pyłów na całej powierzchni roboczej.

 

Odciąg szlifierski OS przeznaczony jest do odciągu wiórów suchych i pyłu drewnianego, pyłu z ręcznego szlifowania między nakładaniem warstw lakierniczych i.t.p. Odsysanie działa na całej powierzchni roboczej .

W skład odciągu wchodzi skrzynia ssąca, na której zamontowano ruszt i kraty pomostowe. Ruszt wykonywany jest w formie blatu z perforowanej blachy bądź/i  krat pomostowych. Z dołu skrzyni znajduje się przyłącze instalacji odpylającej z rewizją.

Stół posiada możliwość regulacji wysokości, dzięki przystosowanym do tego nogom.

 

Przy obróbce drewna bukowego lub dębowego, powietrze doprowadzane do hali produkcyjnej może zawierać jedynie 50% powietrza powracającego z urządzenia filtrującego, do którego podłączony jest stół szlifierski, jeżeli skuteczność filtra wynosi ≤ 0,2 mg/m3.

 

Przy wydajności filtra ≤ 0,1 mg/m3, na halę produkcyjną może powracać 100% oczyszczonego powietrza.

 

Oczyszczone powietrze może być z powrotem odprowadzone jedynie do pomieszczenia, z którego zostało odciągnięte.

WYBRANE REALIZACJE

DANE TECHNICZNE

Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.

Form is temporarily not available. Please visit our contact page.
X
Masz zapytanie?