skip to Main Content

ROZWIĄZANIA DLA LAKIERNI

PODŁOGOWE ODCIĄGI LAKIERNICZE

Lakierniczy odciąg podłogowy jest optymalnym rozwiązaniem przy malowaniu elementów o większych gabarytach.


W celu racjonalnego gospodarowania wyciąganym, ciepłym powietrzem i elektryczną energią wykonujemy odciągi podłogowe dzielone na sekcje obsługiwane z osobnych wentylatorów, dołączanych w razie potrzeby. Wentylatory są sterowane automatycznie bądź ręcznie. Wyciągi podłogowe wyposażamy także w systemy nawiewu powietrza. Dzięki innowacyjnym, ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniom możemy zaoferować kompleksową adaptację pomieszczenia na lakiernię.

 

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać lakierniczy odciąg podłogowy o wymiarach optymalnie dopasowanych do Państwa produktowego profilu. W naszej ofercie są także innowacyjne odciągi, które nie wymagają istotnego ingerowania w strukturę pomieszczenia. Nasze wyciągi wyposażone są w kartonowy, wstępny filtr i zasadniczy filtr Paint-Stop lub EU3, oraz wydajne wentylatory z przeciwwybuchowym zabezpieczeniem.

 

W swojej ofercie posiadamy także nowoczesne i ekologiczne, węglowe filtry. Dzięki użytemu aktywnemu węglowi mogą one usuwać szkodliwe substancje z wyciąganego powietrza, np. z lakierni. Oferujemy także możliwość regeneracji nieuszkodzonego, aktywnego węgla. Dodatkowo zajmujemy się także modernizacją istniejących lakierni.

WYBRANE REALIZACJE

DANE TECHNICZNE

Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.


    Imię i nazwisko*    Proszę wybrać temat zapytania

    Treść wiadomości

    X
    Masz zapytanie?