skip to Main Content

Celem realizacji projektu wdrożenie własnej innowacji produktowej w postaci systemu filtracji przemysłowej opartego na autorskiej technologii Nawara-Serwis

fundusz_europejski_inteligentny_rozwoj

Nawara-Serwis S.C. Marzena i Rafał Nawara realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie nowatorskiego systemu przemysłowej filtracji powietrza skierowanego do podmiotów produkcyjnych przemysłu drzewnego”.

Głównym celem i uzasadnieniem realizacji projektu jest dywersyfikacja produktów firmy Nawara-Serwis w kierunku bardziej skomplikowanych technologicznie produktów o wyższej marży. Taką przewagę umożliwić może wdrożenie wyników przeprowadzanych prac badawczo-rozwojowych, w których powstają skuteczne i innowacyjne rozwiązania chronione patentem.

Systemy filtracji będą cechowały się znacznie większą niż konkurencyjne rozwiązania sprawnością oraz wydajnością. Powietrze, które będzie uwalniane po działaniu urządzenia będzie cechowało się znacznie wyższą czystością, samo urządzenie będzie również znacznie bardziej wydajne, ze względu na większy przepływ powietrza. Ze względu na uwzględnienie w konstrukcji innowacyjnego cyklonu oraz pierścienia redukcyjnego o specjalnej konstrukcji, 99% zanieczyszczeń będzie wytrącana przed materiałem filtracyjnym, znacznie obniżając jego obciążenie i wydłużając jego żywotność.

 

Wartość projektu: 9 061 410,00 zł

Wartość dofinansowania: 2 578 450,00 zł

Back To Top
Masz pytania? - napisz do nas.


    Imię i nazwisko*    Proszę wybrać temat zapytania

    Treść wiadomości

    X
    Masz zapytanie?