Firma Nawara Serwis to specjalista i POLSKI PRODUCENT w dziedzinie kompletnych systemów filtracji i odciągów w przemyśle drzewnym i papierniczym oraz systemów odprowadzania mgiełki farby w procesie lakierowania powierzchni, jak również systemów zagospodarowania odpadów i recyklingu.

Już od ponad 12 lat, proponujemy Państwu szereg usług począwszy od doradztwa, planowania, produkcji, poprzez dostawę, montaż, uruchomienie, serwis, aż po szkolenia z zakresu obsługi oferowanych urządzeń.

Nad spełnieniem naszej misji, którą jest dostarczenie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska, pracuje prężnie rozwijający się zespół, który poprzez kontakty z firmami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, oferuje Państwu profesjonalną i aktualną wiedzę z branży filtracji i odciągu odpadów, powstałych podczas obróbki drzewa i nie tylko.

Szeroka oferta urządzeń i instalacji, oparta na obfitym wachlarzu usług jest rezultatem wieloletniej analizy rynku, wynikającej z obsługi zarówno rzemieślników, średnich jak i dużych przedsiębiorstw.
Wieloletnie doświadczenie na rynku jest gwarantem pomyślnej współpracy z klientami, gwarantując im sukcesy na polu biznesowym.