Witaj!
Dołącz do 900+ firm mających nasze rozwiązania.

NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS
NAWARASERWIS

„Firma Nawara Serwis realizowała inwestycję systemu odpylania linii technologicznej oraz transportu pneumatycznego odpadów na zbiorniki. Firma wykazała się podczas realizacji przedsięwzięcia solidnością i profesjonalizmem, a wykonany układ pracuje bezawaryjnie do dnia dzisiejszego.”Szymon Stępień, Koordynator ds Technicznych, Tarkett Polska Sp. z o.o.

„Nawara Serwis wykonała w naszym obiekcie produkcyjnym instalację odpylającą, w skład której wchodzi kompletne orurowanie z uzbrojeniem, filtr o wydajności 45000m3/h, instalacja recyrkulacji, instalacja transportowa oraz silos o pojemności 310 m3. Mamy przyjemność poinformować, że prace zostały wykonane zgodnie z naszymi wymogami i oczekiwaniami oraz sztuką budowlaną.”Krzysztof Bartkowiak, Właściciel, MK Bartkowiak

„Firma Nawara Serwis wykonała założoną inwestycję zgodnie ze specyfikacją oraz ustalonym terminem. Obsługa pogwarancyjna i serwis bardzo dobrze wspiera nasz, produkcyjny zespół.”Paweł Wasielewski, Dyrektor ds. Produkcji, Fabryka Mebli Balma SA

Opatentowane technologie Nawara Serwis pozwalają na właściwe odpylanie i filtrowanie powietrza. Nasz wykwalifikowany zespół dba o prawidłowe wdrożenie produktu, co pozwala na zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie klienta.

Rozbudowane systemy filtracyjne, odciągi czy inne maszyny wykorzystywane w stolarniach i lakierniach już w momencie projektowania posiadają możliwości zmniejszające pobór prądu. Szkolimy zespół klienta z właściwego użytkowania, aby można było utrzymać niższy pobór prądu.

Firmy naszych klientów rozwijają się i posiadają różne potrzeby. Produkty Nawara Serwis są elastyczne w rozbudowie po wdrożeniu. A na specjalne zamówienie modyfikujemy już posiadane projekty produktów. Dostosowujemy produkty do wielkości i życzeń klienta.

Nagradzają Nas

Produkt Targów Technologii Obróbki Drewna „Amia” 2014

Nagroda w kategorii Produkt Targów Technologii Obróbki Drewna „Amia” 2014, Ostróda

0
+
firm używa naszych produktów

Nasze Referencje

List referencyjny
List referencyjny ZORKA
List referencyjny
List referencyjny BALMA
List referencyjny
List referencyjny TARKETT
List referencyjny
List referencyjny POSTĘP
List referencyjny
List referencyjny DREWTUR
List referencyjny
List referencyjny BARTKOWIAK